راهنمای فراگیران دوره زبان های خارجی

بسمه تعالی

 

زبان آموز گرامی ، با تشکر از اینکه مرکز آموزش زبانهای خارجی جهاد دانشگاهی را انتخاب نموده اید و با تبریک پیشاپیش سال جدید لازم است چند نکته را یاد آور شویم:

 

  1. در وارد کردن اطلاعات فردی خود به صورت صحیح، دقت فرمائید. در طول ترم این اطلاعات با شناسنامه شما مطابقت داده خواهد شد و در صورت مغایرت مرکز از حضور شما در کلاس ممانعت به عمل آورده و شهریه پرداختی شما به هیچ وجه مسترد نخواهد شد.
  2. در انتخاب روز ، ساعت و تاریخ شروع کلاس توجه فرمائید. در صورت اشتباه مرکز هیچ گونه مسئولیتی را به عهده نمی گیرد و شهریه پرداختی شما مسترد نخواهد شد.
  3. در صورت امکان پیام تبلیغاتی شماره همراهی که در سیستم وارد می کنید بسته نباشد تا در صورت کنسلی و یا اطلاع رسانی کلاس ها شما نیز مطلع شوید.
  4. کد کاربری و رمز عبور خود را که در اولین ثبت نام خود از طریق سایت دریافت می کنید تا پایان حضور خود در مرکز زبان های خارجی جهاد دانشگاهی نزد خود نگه دارید تا درثبت نام ترم های آتی بتوانید از آن استفاده کنید.
  5. تاریخ شروع کلاس ها در برنامه ی کلاس ها ذکر شده که در صورت به حد نصاب نرسیدن و کنسلی کلاس از طریق پیامک به شما اطلاع داده خواهد شد.
  6. برنامه روز و ساعت کلاس ها بدون هماهنگی فراگیران کلاس  تغییر نخواهد کرد و فقط در صورت لزوم و شرایط اضطرار ممکن است اساتید جابجا و یا حذف شوند.
  7. به دلیل جامع و یکپارچه بودن سیستم ثبت نام آنلاین در جهاد دانشگاهی استان قم، در صورتیکه در دیگر مراکز جهاد دانشگاهی (برای مثال مرکز فناوری اطلاعات) کلاس شرکت کرده اید اسم شما در سیستم ثبت شده است. با تماس با مرکز مربوطه کد کاربری و رمز عبور خود را دریافت و سپس برای ثبت نام اقدام کنید.
صفحه اصلی امور فراگیران راهنمای فراگیران دوره زبان های خارجی