فلش پلیر

Adobe Flash Player پلاگینی جهت نمایش فایل های فلش در بستر وب می باشد. این افزونه با نصب شدن برروی مرورگرها امکان نمایش انواع فایل های فلش نظیر بنرها ، بازی ها ، ویدیوها و وبسایت های طراحی شده توسط تکنولوژی فلش را برای کاربر مهیا می کند. استفاده از ورژن های جدید این افزونه به ۲ دلیل از اهمیت بالایی برخورددار است. دلیل اول بروزرسانی های امنیتی این پلاگین می باشد تا انواع حملات و نفوذها از طریق اینگونه فایل ها از بین برود و دلیل دوم تغییرات ساختاری در نحوه رندر و نمایش این فایل ها در مرورگر و در نتیجه کاهش استفاده مرورگر از منابع سیستمی جهت نمایش این فایل ها می باشد. بنابراین توصیه می شود این پلاگین را دانلود و بروزرسانی نماید. باتوجه به تحریم بودن ایران امکان بروزرسانی مستقیم این افزونه ممکن نیست.

Adobe%20Flash%20Player%2019.0.0.185 فلش پلیر Adobe Flash Player 23.0.0.162

منبع: سایت دانلود ها

ادامه مطلب: فلش پلیر

دانلود مرورگر موزیلا فایرفاکس

Mozilla Firefox محصولی از کمپانی Mozilla مرورگری امن، مطرح، قدرتمند و با امکانات فراوان و سرعت بالاست. توانایی باز نمودن تمامی پنجره ها به صورت Tabbed Browsing تحت یک پنجره Firefox و توانایی جلوگیری از باز شدن پنجره های تبلیغاتی مزاحم به صورت Pop-up از جمله ویژگی های این مرورگر می باشد. امنیت بالا و جلوگیری از ورود Spyware ها و جاسوس ها به سیستم شما ویژگی برتر این نرم افزار است. مجهر به موتور قدرتمند جستجوی درونی می باشد و همچنین از سرعت بالا در دانلود فایل ها از اینترنت سود می برد، می تواند فایل های دانلود شده رو دسته بندی نموده و خودش در پوشه ای خاص ذخیره نماید.

Mozilla%20Firefox دانلود مرورگر موزیلا فایرفاکس Mozilla Firefox 49.0.1

منبع: سایت دانلود ها

جزوه کاربردی حقوق ثبت اراضی ویژه کارمندان شهرداری قم

با توجه به پایان دوره آموزشی حقوق ثبت اراضی ویژه کارمندان شهرداری جزوه کامل و کاربردی درس حقوق ثبت اراضی جهت آمادگی فراگیران برای آزمون پایانی دوره در اختیار ایشان قرار میگیرد، در ادامه میتوانید جزوه کاربردی حقوق ثبت اراضی را با فرمت PDF دریافت نمایید.

hoghoogh sabt

ادامه مطلب: جزوه کاربردی حقوق ثبت اراضی ویژه کارمندان شهرداری قم

منابع دوره کارآموزی اجرا نظام مهندسی ساختمان استان قم


فراگیران و شرکت کنندگان دوره های ارتقاء پایه نظام مهندسی می توانند منابع آزمون دوره کارآموزی اجرای نظام مهندسی را در ادامه این مطلب دریافت نمایند.

ادامه مطلب: منابع دوره کارآموزی اجرا نظام مهندسی ساختمان استان قم

دانلود کتاب داستان به زبان انگلیسی همراه با فایل صوتی با نام Dorothy

خواندن و شنیدن از بهترین راه های آموختن زبان های خارجی است و تاثیر این تکنیک آموزشی در کودکان چندین برابر خواهد بود، معاونت آموزشی جهاددانشگاهی قم به منظور تسهیل آموزش زبان انگلیسی به کودک دلبندتان مجموعه ای از کتاب ها و اشعار کودکانه به زبان انگلیسی را تقدیم حضورتان میکند، برای دریافت دومین کتاب از این مجموعه به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

 

L1 Dorothy

 

 

ادامه مطلب: دانلود کتاب داستان به زبان انگلیسی همراه با فایل صوتی با نام Dorothy

دانلود کتاب داستان به زبان انگلیسی همراه با فایل صوتی A Trip to the Safari Park

خواندن و شنیدن از بهترین راه های آموختن زبان های خارجی است و تاثیر این تکنیک آموزشی در کودکان چندین برابر خواهد بود، معاونت آموزشی جهاددانشگاهی قم به منظور تسهیل آموزش زبان انگلیسی به کودک دلبندتان مجموعه ای از کتاب ها و اشعار کودکانه به زبان انگلیسی را تقدیم حضورتان میکند، برای دریافت اولین کتاب به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

 

L1-A-Trip-to-the-Safari-Park-1

 

ادامه مطلب: دانلود کتاب داستان به زبان انگلیسی همراه با فایل صوتی A Trip to the Safari Park

دانلود جزوات ICDL

داشتن گواهینامه بین المللی ICDL (مهارت های هفتگانه) منوط به صرف وقت زیاد و گذراندن دوره های گوناگون نیست؛ اگر این مهارت ها را دارید در آزمون های ماهانه مرکز فناوری اطلاعات جهاددانشگاهی قم شرکت کنید، برای دریافت کتب و جزوات مربوط به مهارت های هفتگانه میتوانید در ادامه همین مطلب لینک دانلود آن را پیدا کنید.

Icdl

 

ادامه مطلب: دانلود جزوات ICDL

صفحه اصلی دریافت فایل