استقبال شهروندان از برگزاری دوره‌های بورس جهاد دانشگاهی

۲۸ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۷:۴۷ کد : ۱۴۹۹ اخبار دسته اول اخبار مرکز شماره سه
تعداد بازدید:۳۵۵
سرپرست معاون آموزشی جهاد دانشگاهی واحد استان قم، از برگزاری سومین دوره پیاپی آموزش جامع بورس در این معاونت خبر داد.
استقبال شهروندان از برگزاری دوره‌های بورس جهاد دانشگاهی

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان قم، علی حسینی با اعلام این خبر عنوان کرد: با توجه به تمایل نقدینگی به سمت بازارهای سرمایه از جمله بورس در شرایط فعلی کشور، تقاضای عمومی برای ورود به بازار بورس بسیار افزایش داشته و اقبال عمومی برای سرمایه‌گذاری در این بخش شکل گرفته است.

وی افزود: ورود به بازار بورس، جهت حفظ و افزایش سرمایه، نیاز به آموزش و یادگیری دارد و  جهاد دانشگاهی با توجه به رسالتی که در رفع نیازهای آموزشی کشور دارد، برگزاری دوره آموزشی جامع بورس را برنامه ریزی کرد و اجرای آن را در دستور کار قرار داد.

سرپرست معاون آموزشی جهاد دانشگاهی قم بیان کرد: این دوره به در 64 ساعت برای متقاضیان ورود به بازار بورس تدوین شده است که به طور کامل مفاهیم، مقدمات و تحلیل بنیادین توسط مدرسین این دوره به فراگیران آموزش داده می‌‎شود تا افراد به راحتی بتوانند با علم و آگاهی به سرمایه‌گذاری در بازار بورس بپردازند.

وی ادامه داد: با توجه به استقبال مخاطبین از برگزاری این دوره توسط جهاد دانشگاهی، سومین گروه از این دوره آموزشی پس از گذشت مدت کوتاهی از تدوین و معرفی آن به ظرفیت کامل رسید و طی هفته آینده آغاز خواهد شد.

حسینی با اشاره به این که این دوره در مرکز آموزش فناوری اطلاعات در بلوار شهید منتظری برگزار می شود، تاکید کرد: باتوجه به تقاضای افراد جامانده از این دوره و نیاز شهروندان، ثبت‌نام دوره جدید بلافاصله پس از تکمیل ظرفیت دوره سوم آغاز خواهد شد.

گفتنی است دوره آموزشی بورس در مرکز فناوری اطلاعات جهاد دانشگاهی واقع در کوچه 28 بلوار شهید منتظری برگزار خواهد شد و لذا علاقه‌مندان می‌توانند جهت ثبت‌نام با شماره 31654 تماس بگیرند و یا به مرکز فناوری اطلاعات جهاد دانشگاهی استان قم مراجعه نمایند.

کلید واژه ها: بورس


نظر شما :