راهبردهای ۶ماهه دوم مرکز آموزش شماره یک جهاد دانشگاهی قم بررسی شد

۲۰ شهریور ۱۴۰۲ | ۱۵:۱۷ کد : ۲۰۶۸ اخبار دسته اول اخبار مرکز شماره یک اخبار عمومی
تعداد بازدید:۲۰۴
جلسه بررسی راهبردها و برنامه های ۶ ماهه دوم سال جاری مرکز آموزش های تخصصی شماره یک روز یکشنبه در معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی واحد استان قم برگزار شد.
راهبردهای ۶ماهه دوم مرکز آموزش شماره یک جهاد دانشگاهی قم بررسی شد

به گزارش معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی واحد استان قم، در این جلسه که با حضور سرپرست معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی قم و مدیر اداره برنامه ریزی، نظارت و توسعه آموزشی برگزار شد، تقویت، رشد و توسعه کیفی و کمی کارگروه های علوم انسانی و علوم پزشکی این مرکز مورد تاکید قرار گرفت.

گسترش دوره های تخصصی، برگزاری کارگاه های عمومی و تخصصی و همچنین بررسی نحوه همکاری با شرکای آموزشی در این دو کارگروه از مصوبات این جلسه به شمار می رود. 

در این جلسه همچنین افزایش کیفیت برگزاری دوره ها و کنترل هزینه های مرکز مورد بحث، بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.

 حفظ شرایط موجود، برگزاری دوره های ضمن خدمت و برگزاری دوره های تخصصی علوم پزشکی بخصوص دوره های ویژه پزشکان، دندانپزشکان و دانشجویان این رشته ها از جمله برنامه های این مرکز در شش ماهه دوم امسال توسط مدیر جدید مرکز آموزشهای تخصصی شماره یک عنوان شد.

گفتنی است؛ مرکز آموزش های تخصصی شماره یک جهاددانشگاهی واحد استان قم فعالیت خود سال 86 با هدف ارائه آموزش های عمومی و تخصصی در حوزه علوم انسانی آغاز کرد. این مرکز در جهت توسعه فرصت های یادگیری متناسب با نیازها، علایق و استعدادهای فردی و گروهی و افزایش سطح دانش عمومی مردم در حوزه های علوم انسانی، علوم پزشکی و ضمن خدمت و آموزش مهارت های لازم در این حوزه ها تاسیس شد.

کلید واژه ها: معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی واحد استان قم مرکز شماره یک


نظر شما :