یارانه شاغلین و وابستگان (بازنشستگان) طرح حکمت افزایش یافت

۲۱ شهریور ۱۴۰۲ | ۰۹:۵۳ کد : ۲۰۶۹ اخبار دسته اول مراکز آموزشی اخبار عمومی
تعداد بازدید:۸۹۸
مبلغ یارانه جهت شاغلین و وابستگان (بازنشستگان) محترم از مبلغ ۱۰.۰۰۰.۰۰۰ریال فعلی به مبلغ ۲۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال افزایش یافت
یارانه شاغلین و وابستگان (بازنشستگان) طرح حکمت افزایش یافت

طرح حکمت که به نام طرح جوانه‌های امید (باقرالعلوم) معروف است، با هدف ارائه خدمات آموزشی به فرزندان نیروهای مسلح و ارتقا مهارت و دانش آنها اجرا می‌شود. بر اساس طرح حکمت فراگیران می‌توانند از تخفیف‌‌های ویژه جهاد دانشگاهی در زمینه استفاده از دوره آموزشی و شرایط اقساط حکمت کارت استفاده کنند.

دارندگان حکمت کارت برای ثبت‌نام و استفاده از تخفیفات باید به سایت باقرالعلوم به آدرس  http://tbao.ir مراجعه نمایند، این افراد با استفاده از طرح حکمت می‌توانند از 10% تخفیف و پرداخت اقساطی شهریه دوره های آموزشی کوتاه مدت جهاد دانشگاهی بهره‌مند شوند.
ویژگی یارانه بازنشستگان در دوره اخیر امکان استفاده100 درصدی از یارانه اختصاص یافته جهت آموزش دوره‌های مهارتی می‌باشد ولیکن سقف استفاده یارانه جهت شاغلین کماکان تا 50 درصد قیمت دوره را شامل می‌گردد.
متقاضیان استفاده از طرح حکمت بعد از اتمام مراحل ثبت نام و تایید اطلاعات در سایت باقرالعلوم، جهت ثبت اطلاعات فراگیران در مراکز آموزشی و اتمام مراحل ثبت نام در جهاد دانشگاهی باید با در دست داشتن رسید ثبت نام سایت باقرالعلوم و تصویر کارت شناسایی ملی به مراکز آموزشی این نهاد انقلاب مراجعه نمایید.


( ۲۶ )

نظر شما :