آغاز ثبت نام دوره آموزش جامع " طراحی لباس" در جهاددانشگاهی قم

۰۳ بهمن ۱۴۰۲ | ۱۰:۴۱ کد : ۲۱۳۱ اخبار مرکز شماره یک مراکز آموزشی اخبار عمومی
تعداد بازدید:۳۰۴
ثبت نام دوره آموزش جامع "طراحی لباس" ویژه بازارکار با تدریس اساتید مجرب ویژه عموم در مرکز آموزش های تخصصی علوم انسانی (شماره یک) جهاددانشگاهی واحد استان قم آغاز شد.
آغاز ثبت نام دوره آموزش جامع " طراحی لباس" در جهاددانشگاهی قم

به گزارش معاونت آموزشی و کارآفرینی جهاددانشگاهی واحد استان قم، هدف از دوره جامع طراحی لباس که از 8 بهمن ماه روزهای یکشنبه از ساعت 9 الی 13 برگزار می شود، تسلط کامل هنرجو به طراحی انواع لباس، خلاقیت، رنگ شناسی و یادگیری انواع مدل سازی است و در پایان دوره هنرجو جهت ورود به بازار کار آماده می گردد.

مبانی اصول طراحی فیگور لباس، مبانی هنر های تجسمی، مبانی رنگ شناسی، تصویر سازی لباس، تاریخ پوشاک ایران، تدابیر خطی، تنظیم بورد و طراحی کالکشن و اصول استایلیستی و شیک پوشی از مهمترین سرفصل های این دوره آموزشی به شمار می رود.

لازم به ذکر است؛ پس از گذراندن 120ساعت دوره آموزشی، علاوه بر اعطای گواهینامه معتبر و قابل ترجمه از جهاددانشگاهی، فراگیران"مشاوره رایگان مسیر شغلی" نیز دریافت خواهندکرد.

علاقمندان برای شرکت در این دوره، می توانند از طریق ثبت نام آنلاین و یا با شماره  02532918108 تماس حاصل نمایند.

طرح یک لباس در واقع یک ایده در ذهن طراح است که تنها راه انتقال آن بهره‌گیری از هنر تصویرسازی می‌باشد. آموزش تصویر‌سازی در حقیقیت اولین مرحله برای قدم گذاشتن به دنیای طراحی لباس است که علاوه بر این‌که امکان مشاهده واقعی ایده طراح را فراهم می‌کند، این فرصت را نیز برای طراحان لباس ایجاد می‌کند تا آزادانه افکار و ایده‌هایشان را جستجو کنند و بدون محدودیت و خلاقانه به طراحی‌ لباس بپردازند و پتانسیل‌هایشان را به نمایش بگذارند.

 


( ۱ )

نظر شما :