آزمون استخدامی آتش‌نشانی در قم برگزار شد

۱۸ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۳:۱۷ کد : ۲۸۸ آزمون ها
تعداد بازدید:۵۵۰
مدیر اجرایی آزمون استخدامی آتش‌نشانی در قم گفت: آزمون استخدامی آتش‌نشانی در استان قم به نحو مطلوب و بدون مشکل برگزار شد.
آزمون استخدامی آتش‌نشانی در قم برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان قم علی حسینی قم، عنوان کرد: سازمان آتش نشانی استان قم برای جذب نیرو آتشنشان و راننده خودروهای سنگین و تندرو اقدام به برگزاری آزمون استخدامی کرد که این آزمون در دو بخش تئوری و عملی اجرا می‌شود.

سرپرست معاونت آموزشی جهاددانشگاهی واحد استان قم با بیان اینکه جهاد دانشگاهی مجری برگزاری این آزمون در قم بود، ادامه داد: صبح امروز 3هزار و 138نفر از داوطلبان در دو حوزه امتحانی و در دو بخش آتش‌نشان و راننده خودروهای سنگین و تندرو در آزمون شرکت کردند و این آزمون به نحو مطلوب و بدون هیچ مشکلی برگزار شد.

وی اضافه کرد: سوالات آزمون علمی در دو بخش عمومی و اختصاصی بود که 40درصد را نمره عمومی و 60درصد نمره اختصاصی تشکیل می‌داد؛ سوالات به صورت چهارگزینه‌ای و هر جواب درست یک امتیاز و هر جواب غلط یک سوم امتیاز منفی داشت.

حسینی با بیان اینکه نتایج آزمون علمی، شهریورماه اعلام خواهد شد، گفت: سهمیه استان قم برای جذب نیرو 47نفر است که از این تعداد 2نفر سهمیه سلفچگان و 25نفر سهمیه قم هستند؛ همچنین از 45نفر 13نفر راننده خودرو تندرو سنگین و 34نفر نیروی آتش‌نشان جذب می‌شوند.

وی گفت: افرادی که در آزمون علمی بیشترین امتیاز را کسب کنند، سه برابر ظرفیت برای آزمون عملی معرفی ‌می‌شوند و در نهایت افرادی که بتوانند بیشترین امتیاز را در آزمون عملی کسب کنند، یک برابر ظرفیت پذیرش، برای استخدام گزینش خواهند شد.

 

کلید واژه ها: کارگروه دوره های آمادگی آزمون های ملی و بین المللی


( ۱ )

نظر شما :