اعلام فراخوان دومین دوره ی آموزش تسهیلگران اقتصادی – اجتماعی

۲۲ فروردین ۱۳۹۸ | ۰۰:۰۰ کد : ۵۲ آزمون ها
تعداد بازدید:۹۲۲
نویسنده خبر: علی شریعتی
با همکاری جهاددانشگاهی، گروه مشاوران مدیریت و مطالعات راهبردی تدبیر دومین دوره ی آموزش تسهیلگران اقتصادی – اجتماعی را جهت تکمیل شبکه تسهیلگری در استان‌های هدف برگزار می کند.
اعلام فراخوان دومین دوره ی آموزش تسهیلگران اقتصادی – اجتماعی

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد استان قم، براین اساس افراد علاقمند به تسهیلگری اقتصادی – اجتماعی که دارای دانش و ویژگی‌های اولیه تسهیلگری هستند ثبت نام به عمل آورده و پس از انجام بررسی‌های اولیه و کسب موفقیت در آزمون آنلاین (آزمون عمومی شامل: هوش، استعداد تحصیلی و آشنایی با رایانه؛ آزمون تخصصی و آزمون شخصیتی) و مصاحبه تخصصی، برای افراد گزینش شده دوره آموزش تسهیلگری برگزار می شود.

کلیه مراحل آزمون و آموزش بصورت رایگان بوده و پس از طی دوره‌های آموزشی و کسب موفقیت گواهینامه تسهیلگری به افراد شرکت کننده اعطا خواهد شد، همچنین افرادی که دوره فوق را با موفقیت سپری نمایند در طرح های اشتغال زایی در مناطق معرفی شده به کار گرفته می شوند.

برای ثبت نام در این آزمون شرایطی در نظر گرفته شده که از جمله داشتن تابعیت ایران؛ التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران؛ داشتن حداقل سن ۲۵ سال و حداکثر ۴۵ سال؛ دارا بودن حداقل مدرک کارشناسی در رشته های تحصیلی مربوطه با معدل حداقل ۱۵؛ انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی برای آقایان؛ بومی بودن یا حداقل اقامت ۵ سال در شهرستان متبوع؛ عدم استخدام رسمی و پیمانی در دستگاه های دولتی؛ نداشتن سابقه محکومیت می باشد.

مستندات مورد نیاز؛ تصویر کارت ملی، تصویر مدرک تحصیلی، تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت برای آقایان، تصویر پرسنلی است.

رشته های تحصیلی مورد قبول در این آزمون عبارتند ازرشته های مدیریت (با اولویت گرایش های بازرگانی، صنعتی، کار آفرینی و فناوری اطلاعات)، اقتصاد (با اولویت گرایش‌های بازرگانی، نظری، کشاورزی، محیط زیست، توسعه و برنامه ریزی اقتصادی)؛

مهندسی صنایع (با اولویت گرایش‌های برنامه ریزی و تحلیل سیستم‌ها، تولید صنعتی و تکنولوژی صنعتی)؛ کشاورزی (با اولویت گرایش‌های علوم و مهندسی صنایع غذایی، اقتصاد کشاورزی، علوم دامی، مکانیزاسیون کشاورزی، زراعت و اصلاح نباتات، ترویج و آموزش)؛ جغرافیا (برنامه ریزی روستایی و توسعه روستایی)؛ رشته حسابداری.

گفتنی است، زمان برگزاری آزمون ۱۳ اردیبهشت می باشد و علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این آزمون تا ۳۰ فروردین ماه به آدرس: http://www.trmcg.com/fa/cooperation/facilitator مراجعه کنند.

استان ها و شهرستان های هدف اجرای این طرح در سال ۱۳۹۸ به شرح ذیل است:

 

 

علی شریعتی

نویسنده خبر

مهندس فناوری اطلاعات - تجارت الکترونیک

مدیر روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان قم

برگزیده به عنوان روابط عمومی برتر در واحد های سازمانی جهاد دانشگاهی سراسر کشور در سال 1398

اطلاعات بیشتر


نظر شما :