شرکت ۲هزار و ۷۳۰نفر در آزمون استخدامی دستگاه‌های ‌اجرایی قم

۱۸ اسفند ۱۳۹۷ | ۰۰:۰۰ کد : ۵۴ آزمون ها
تعداد بازدید:۶۰۹
معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قم گفت: جهاد دانشگاهی متولی برگزاری ششمین دوره آزمون فراگیر استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور بود که در استان قم این آزمون بدون هیچ مشکلی برگزار شد و جهاد دانشگاهی قم به طور مطلوبی توانست آزمون را برگزار کند.
شرکت ۲هزار و ۷۳۰نفر در آزمون استخدامی دستگاه‌های ‌اجرایی قم

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان قم به نقل از ایسنا رضا رحمتی بیان کرد: ششمین دوره آزمون فراگیر استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور صبح روز گذشته در دو دانشگاه استان قم و در ۵حوزه امتحانی، توسط جهاد دانشگاهی قم برگزار شد.

وی افزود: ۲ هزار و ۷۳۰ نفر در استان قم برای شرکت در آزمون ثبت نام کردند که از این تعداد هزار و ۹۰۱ نفر آقا و ۸۲۹ نفر خانم بودند.

معاون سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قم با بیان اینکه ۵۸۵ نفر در این آزمون غایب بودند، گفت: این آزمون برای استخدام در ۱۱ دستگاه اجرایی برگزار شد که ۴۴ نفر از برگزیدگان آزمون، به استخدام دستگاه‌های مربوطه درخواهند آمد.

وی ادامه داد: بانک ملی ایران از ۶۰۸ شرکت کننده در آزمون استخدامی خود، تعداد ۱۰ نفر و اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران از ۳۶ نفر شرکت کننده، ۵نفر از برگزیدگان را جذب می‌کنند؛ همچنین سهمیه استخدامی سازمان امور اراضی کشور و سازمان ثبت اسناد کشور ۱ نفر بود که به ترتیب ۴۱ نفر و ۴۸ نفر متقاضی استخدام در این سازمان‌ها بودند.

رحمتی بیان کرد: ۲۸۲ نفر متقاضی استخدام در سازمان امور مالیاتی کشور بودند که از این تعداد، ۴نفر جذب خواهند شد، همچنین ۱۲۴ نفر متقاضی جذب در سازمان حفاظت محیط زیست در این آزمون شرکت کردند که از این تعداد ۶نفر به استخدام این سازمان درخواهند آمد.

وی اضافه کرد: سهمیه جذب سازمان تعزیرات حکومتی، ۲نفر بود که ۴۸ نفر داوطلب جذب در این سازمان دولتی بودند؛ وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی نیز ۵نفر سهمیه جذب در سال جاری داشت که ۷۰۱ نفر متقاضی جذب در این سازمان بودند.

معاون سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قم عنوان کرد: ۱۵۰ نفر متقاضی استخدام در سازمان آب و فاضلاب و ۲۱۷ نفر متقاضی جذب در وزارت ورزش و جوانان بودند که به ترتیب ۴نفر و ۳نفر در این ارگان‌ها استخدام می‌شوند.

وی گفت: ۱۷ نفر متقاضی جذب در سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور بودند که این سازمان ۳نفر از برگزیدگان را به استخدام خود درخواهد آورد.

کلید واژه ها: آزمون استخدامی


نظر شما :