دیدار مدیر کل اداره زندانهای استان قم با رئیس و سرپرست معاونت آموزشی جهاددانشگاهی

۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۱۳:۳۸ کد : ۱۹۹۷ دیدار ها مراکز آموزشی
تعداد بازدید:۱۷۲
مدیر کل زندانهای استان قم با رئیس ومعاونت آموزشی جهاددانشگاهی، دیدار کرد و زمینه های همکاری مشترک در خصوص آموزش و توانمند سازی زندانیان بررسی شد.
دیدار مدیر کل اداره زندانهای استان قم با رئیس و سرپرست معاونت آموزشی جهاددانشگاهی

در ابتدای این دیدار دکتر محمد حیدری با معرفی فعالیت‌‌های مختلف جهاد دانشگاهی در عرصه‌های فرهنگی، آموزشی، پژوهشی و اشتغال، به گسترگی فعالیت‌های آموزشی جهاد دانشگاهی قم اشاره کرد و در خصوص مشارکت در امر آموزش زندانیان و توانمند سازی کارکنان اداره کل زندانها و عرصه های پژوهشی مرتبط با فعالیت زندانیان به ارائه بحث پرداخت.

علی حسینی معاونت آموزشی جهاددانشگاهی، در ادامه به فعالیت خبرگزاری‌های ایسنا و ایکنا اشاره کرد و خاطر نشان کرد: خبرگزاری ایسنا در حوزه‌های مختلف خبری از جمله انجام پرونده های خبری در حوزه های مختلف به ویژه مسائل اجتماعی به فعالیت می پردازد؛ همچنین خبرگزاری ایکنا نیز به طور تخصصی در حوزه مباحث قرآنی و حوزوی مشغول به فعالیت است.

در ادامه نیز در خصوص طرح مشاغل خانگی به جهت حمایت از خانواده زندانیان و کمک به معیشت و بازگشت به جامعه زندانیان مواردی مطرح شد.

در این دیدار آقای مرتضوی مدیر کل زندانهای استان قم با اشاره به توانمندی های جهاد دانشگاهی در عرصه های مختلف، خواستار همکاری بیشتر با جهاد دانشگاهی در زمینه های آموزشی پژوهشی و فرهنگی شد.

وی در ادامه از آمادگی کامل اداره کل زندانها به جهت همکاری با جهاد دانشگاهی در حوزه آموزش و توانمند سازی زندانیان خبر داد.

در پایان این دیدار تفاهم نامه همکاری مشترک مابین جهاد دانشگاهی و اداره کل زندانهای استان قم منعقد گردد.


نظر شما :