دیدار معاون مدیرکل منابع انسانی شهرداری قم با سرپرست معاونت آموزش جهاد دانشگاهی

۱۶ بهمن ۱۳۹۹ | ۰۹:۳۱ کد : ۱۹۹۹ دیدار ها اخبار عمومی
تعداد بازدید:۱۷۶
دکتر مبین معاون مدیرکل منابع انسانی شهرداری قم با سرپرست معاونت آموزشی دیدار کردند.
دیدار معاون مدیرکل منابع انسانی شهرداری قم با سرپرست معاونت آموزش جهاد دانشگاهی

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان قم دکتر مبین معاون مدیرکل منابع انسانی شهرداری قم به همراه رئیس مرکز آموزش شهرداری و کارشناس مسئول شهرداری، روز سه شنبه ۱۳/۱۱/۹۹ در محل معاونت آموزش جهاد دانشگاهی قم با سرپرست معاونت آموزشی دیدار کردند.

در این جلسه علی حسینی با تشریح فعالیت‌ها و ظرفیت‌های جهاد دانشگاهی، بیان کرد: جهاد دانشگاهی با استفاده از نیروهای فعال و خلاق، ظرفیت‌های بسیاری را در انجام امور مختلف در زمینه فرهنگی، آموزش، پژوهش و اشتغال دارد. دکتر مبین ضمن تقدیر از همکاری جهاد دانشگاهی در برگزاری دوره های آموزشی خواستار همکاری بیشتر در سال جدید با جهاددانشگاهی شدند و قرارداد جدید با شهرداری منعقد گردید.

در پایان جلسه، شهرداری قم با اهدای لوح از زحمات سرپرست معاونت محترم آموزش جهاددانشگاهی و کارشناسان آموزش (آقایان خوش آمد و فتحی) تقدیر و تشکر کردند.

درمتن این تقدیرنامه آمده است: در نظام اسلامی فلسفه وجودی سازمانها خدمت‌رسانی به مردم و افزایش رضایتمندی آنها می باشد در این راستا، گام برداشتن در مسیر افزایش بهره‌وری و ارتقای کارآمدی نظام مدیریت منابع انسانی به منظور ارتقای خدمات مطلوب و شایسته گامی ارزنده و در خور تحسین است. بدین وسیله زحمات جنابعالی را در جهت خدمت رسانی به شهروندان شهر کریمه اهل بیت (سلام الله علیها) پاس داشته و از تلاش‌ها و کوشش‌های بی دریغ جنابعالی" در راستای ارتقاء سطح سرمایه انسانی شهرداری در چارچوب سند چشم‌انداز شهر قم" تقدیر و سپاسگزاری می گردد.


نظر شما :