گسترش همکاری های مشترک جهاد دانشگاهی و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۱۰:۲۵ کد : ۲۰۰۷ دیدار ها اخبار دسته اول
تعداد بازدید:۱۳۰
رئیس، معاون و مدیران جهاد دانشگاهی واحد استان قم روز دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه با مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم دیدار و گفتگو کردند.
گسترش همکاری های مشترک جهاد دانشگاهی و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان قم دکتر محمد حیدری در این دیدار با بیان ظرفیت ها و توانمندی های جهاد دانشگاهی در حوزه های آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و اشتغال، آمادگی این واحد را برای همکاری های بیشتر با اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اعلام کرد.

علی حسینی، سرپرست معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی واحد استان قم نیزدر این نشست گزارشی از وضعیت فعالیت های مشترکی که در سال ۱۳۹۹ اجرا شد ارائه داد و طرح و برنامه های معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی استان قم را در سال جدید بیان کرد.

یاسر شریفی مدیر شعبه سازمان تجازی سازی اشتغال و دانش‌آموختگان جهاد دانشگاهی استان قم و دبیر اجرایی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در استان قم نیز در دیدار با مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان به ارائه گزارشی از پیشرفت فازهای اجرایی طرح مشاغل خانگی پرداخت و گفت: تا کنون ۳۵۰ نفر به بازار کار متصل شده اند و برخی دوره ها و کارگاه های توانمندسازی در خردادماه برگزار خواهد شد و فرایند اتصال به بازار متقاضیان ادامه خواهد یافت.

مصطفی کاویانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم نیز در این نشست از اجرای طرح ملی توسعه مشاغل خانگی توسط جهاد دانشگاهی ابراز رضایت کرد و گفت: جهاد دانشگاهی به عنوان یک نهاد انقلابی، علمی و تخصصی در کشور شناخته می شود و باعث افتخار است که فعالیت ها و پروژه های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز توسط این نهاد علمی و تخصصی اجرا می‌شود.

وی در ادامه از اجرای سایر پروژه‌های اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم با مشارکت جهاد دانشگاهی استان ابراز خرسندی کرد و افزود: این اداره کل آمادگی گسترش همکاری های مشترک با جهاد دانشگاهی را دارد.


نظر شما :