آغاز ثبت نام ترم یک آموزش زبان آلمانی در جهاددانشگاهی قم

تعداد بازدید:۶۵۷
ثبت نام ترم یک "زبان آلمانی" ویژه عموم فراگیران علاقمند به آموزش زبان آلمانی در مرکز تخصصی زبان های خارجی جهاددانشگاهی واحد قم آغاز شد.
آغاز ثبت نام ترم یک آموزش زبان آلمانی در جهاددانشگاهی قم

به گزارش معاونت آموزش و کارآفرینی جهاددانشگاهی واحد استان قم، این ترم به زودی طی 18 جلسه 90 دقیقه ای در روزهای یکشنبه و سه شنبه از ساعت 15 الی 17 توسط مدرسین مجرب برگزار می شود.
سیستم مدون آموزشی این دوره براساس کتاب menschen  می باشد و پیش از ثبت نام توسط تیم پشتیبانی و زیر نظر سوپروایزر آموزشی از شما سطح رایگان به عمل می آید.
علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به صورت حضوری از ساعت 8 الی 21 به آدرس خیابان شهید فاطی(دورشهر) بین کوچه 20 و 22 مرکز زبان های خارجی جهاددانشگاهی و غیرحضوری با شماره ایتا 09031654345 و تلفن مرکز 02537192 در ارتباط باشند .
زبان های خارجی زیادی هستند که در دنیا وجود دارند، اما زبان انگلیسی و زبان آلمانی جزو پرطرفدارترین زبان های خارجی در ایران هستند که افراد زیادی برای پیشرفت روز افزون خود، اقدام به یادگیری آن ها می کنند.
امروزه متقاضیان شرکت در کلاس های زبان آلمانی هر روز بیشتر و بیشتر می شوند، مهاجرت، تحصیل در خارج از کشور، ارتقاء شغلی و عواملی از این دست، از مهمترین فاکتورهای افزایش تقاضا برای شرکت در کلاس های زبان آلمانی برای یادگیری زبان است.

کلید واژه ها: مرکز زبان های خارجه، معاونت آموزشی و کارآفرینی جهاددانشگاهی قم، زبان آلمانی،


( ۱ )

نظر شما :