آغاز ترم یک آموزش زبان انگلیسی ویژه نوجوانان در جهاددانشگاهی قم

تعداد بازدید:۲۸۵
ترم یک آموزش زبان انگلیسی ویژه نوجوانان دختر و پسر براساس نوین ترین روش های تدریس در مرکز آموزش های تخصصی شماره ۴ جهاددانشگاهی واحد استان قم آغاز می شود.
آغاز ترم یک آموزش زبان انگلیسی ویژه نوجوانان در جهاددانشگاهی قم

به گزارش معاونت آموزشی و کارآفرینی جهاددانشگاهی واحد استان قم، ترم یک طی 24 ساعت آموزشی در 13 جلسه به صورت یک روز در هفته (روزهای پنجشنبه) از ساعت 08:00 الی 11:00 به آدرس خیابان شهید فاطمی(دورشهر) بین کوچه 20 و 22 مرکز زبان های خارجی جهاددانشگاهی برگزار می شود.

همچنین ترم یک آموزش زبان انگلیسی ویژه نوجوانان پسر از 12 بهمن ماه نیز روزهای پنجشنبه از ساعت 11:10 الی 14:10 برگزار می شود که در حال حاضر 2 نفر تا تکمیل ظرفیت این دوره باقی مانده است.

اولویت و هدف نخست برگزاری این ترم ها تقویت مکالمه عمومی و هر 4 مهارت زبانی با تمرکز بیشتر بر مکالمه زبان آموزان می باشد.

همچنین سیستم مدون آموزشی این ترم نیز براساس کتاب TEEN2TEEN1 است که سرفصل ها و روش تدریس براساس به روز ترین روش های تدریس خواهد بود و پیش از ثبت نام توسط تیم پشتیبانی و زیر نظر سوپروایزر آموزشی از شما سطح رایگان به عمل می آید.

تکمیل ظرفیت ثبت نام این ترم ها از آموزش زبان انگلیسی نیز تا پایان جلسه سوم در حال جریان است و بعد از مدت تعیین شده بسته خواهد شد.

 

کلید واژه ها: مرکز آموزش زبان معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی واحد استان قم


نظر شما :