برگزاری دوره اکسل در شهرک صنعتی شکوهیه قم

تعداد بازدید:۲۰۶
دوره آموزشی "Excel" روز دوشنبه ۹ بهمن ماه طی دو گروه آموزشی در سالن آموزش های شرکت "سامان پویش تامین" در شهرک صنعتی شکوهیه قم برگزار شد.
برگزاری دوره اکسل در شهرک صنعتی شکوهیه قم

به گزارش معاونت آموزش و کارآفرینی جهاددانشگاهی قم، این دوره آموزشی طی 26 ساعت توسط مرکز آموزش های کوتاه مدت فناوری اطلاعات این نهاد با آموزش دو گروه 20 نفره از پرسنل این شرکت آغاز شد.
گروه اول روزهای شنبه و دوشنبه 14 الی 17 و گروه دوم نیز طی روزهای یکشنبه و سه شنبه 14 الی 17 برگزار خواهد شد.
ایجاد انواع جداول، انجام انواع محاسبات با استفاده از توابع آماری، حسابداری و مالی، ایجاد انواع نمودارها، تجزیه و تحلیل انواع دادهها و انجام دادن اعمال گرافیکی از جمله اهداف برگزاری این دوره آموزشی به شمار می رود.
فراگیران پس از پایان این دوره به  ایجاد جدول با فرمتهای دلخواه، ورود انواع داده ها در کاربرگ ها، انجام محاسبات ساده ریاضی، انجام محاسبات کمی پیچیده با استفاده از توابع مهم در Excel ، رسم و ایجاد نمودارها،  تجزیه و تحلیل داده ها با استفاده از توابع و نمودارها.، ایجاد انواع فلود یاگرام با استفاده از ابزار رسم موجود در Excel ،  چاپ کاربرگ ها و نمودارها به تفکیک و همراه با هم و  انجام عملیات بر روی دادههای یک بانک اطلاعاتی، از جمله مرتبکردن و جستوجو مسلط می شوند.
خاطرنشان می شود؛ شرکت سامان پویش تامین (SPOT) ارائه دهنده خدمات و تجهیزات در حوزه فروشگاه های زنجیره ای در ایران می باشد .

کلید واژه ها: دوره آموزشی excel، معاونت آموزشی جهاددانشگاهی قم، شهرک شکوهیه


( ۱ )

نظر شما :