با حضور سرپرست معاونت آموزش و کارآفرینی جهاددانشگاهی قم؛

نخستین جلسه شورای راهبردی و سیاست گذاری ارتباط با صنعت برگزار شد

۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۰۹:۴۱ کد : ۲۱۴۷ کارگاه، همایش، سمینار اخبار دسته اول اخبار عمومی
تعداد بازدید:۲۶۷
نخستین جلسه شورای راهبردی و سیاستگذاری ارتباط با بخش صنعت، با حضور سرپرست معاونت آموزش و کارآفرینی جهاددانشگاهی قم و اعضا این شورا در سالن جلسات این معاونت برگزار شد.
نخستین جلسه شورای راهبردی و سیاست گذاری ارتباط با صنعت برگزار شد

به گزارش معاونت آموزش و کارآفرینی جهاددانشگاهی واحد استان قم، دکتر محمد رستمی در این جلسه، با اشاره به لزوم گسترش روابط و تاثیرگذاری این معاونت در بخش صنعت، بر لزوم هماهنگی و هم‌افزایی همه ظرفیت‌های موجود در استان در راستای تحقق این مهم تأکید کرد.

در ادامه اعضای شورا نیز تجارب و الگوهای مختلفی را مطرح و موضوع و اهمیت آن را مورد تاکید قرار دادند و اهمیت پرداختن به تمامی پتانسیل های جهاددانشگاهی برای ارتباط با بخش صنعت مورد گفت‌وگو و تبادل نظر قرار گرفت.

طی این جلسه مقرر شد تقسیم کار کاملی برای همکاری و هماهنگی بین اعضاء جهت دستیابی به اهداف مورد نظر تهیه گردد.

همچنین بر اساس تاکید سرپرست معاونت آموزش و کارآفرینی جهاددانشگاهی قم، مقرر شد جلسات این شورا به صورت منظم و منسجم در راستای رسیدن به اهداف طرح ارتباط جهاددانشگاهی با بخش صنعت تشکیل گردد و اقدامات لازم برای پیشبرد اهداف به صورت جدی پیگیری شود.

گفتنی است؛ شورای راهبری و سیاستگذاری ارتباط با صنعت با هدف اتخاذ سیاست‌های لازم برای توسعه روابط معاونت آموزش و کارآفرینی جهاددانشگاهی قم با بخش صنعت شکل گرفت و مهم‌ترین هدف آن بهبود و گسترش همکاری‌های این معاونت با بخش صنعت است.

 

کلید واژه ها: شورای راهبری، معاونت آموزش و کارآفرینی، جهاددانشگاهی قم، ارتباط با صنعت


نظر شما :