برگزاری نخستین کمیته جذب مدرسان در جهاددانشگاهی قم

تعداد بازدید:۲۰۲
نخستین کمیته جذب مدرسان با حضور دکتر حامد حیاتی رییس جهاددانشگاهی واحد استان قم روز سه شنبه در مرکز فناوری اطلاعات جهاددانشگاهی واحد استان قم برگزار شد.
برگزاری نخستین کمیته جذب مدرسان در جهاددانشگاهی قم

به گزارش معاونت آموزش و کارآفرینی جهاددانشگاهی واحد استان قم، سرپرست معاونت آموزش و کارآفرینی جهاددانشگاهی واحدقم در این خصوص گفت: این جلسه به منظور فرآیند جذب مدرسان مرکز آموزش های تخصصی زبان های خارجی و مرکز آموزش های تخصصی فناوری اطلاعات این نهاد انقلابی انجام شد.

یاسر شریفی اعتمادسازی و نظارت دقیق بر نحوه برگزاری دوره های آموزشی در این نهاد را مورد توجه ویژه قرار داد و تاکید کرد: جهاددانشگاهی در طی سال ها فعالیت به مرجعی قابل اعتماد برای والدین جهت آموزش فرزندان و خانواده ها تبدیل شده است.

به گفته وی؛ این جلسه نیز در راستای حفظ این اعتمادسازی و نظارت دقیق تر بر جذب مدرسان و تاثیرگذاری بسیار بر افکار و روحیه خصوصا کودکان و نوجوانان صورت گرفته است.

شریفی همچنین یکپارچه سازی و نظارت بیشتر بر جذب متقاضیان تدریس در معاونت آموزش و کارآفرینی جهاددانشگاهی واحد استان قم جهت جذب مدرسان این معاونت را از دیگر عوامل موثر در برگزاری این جلسه عنوان کرد.

 

کلید واژه ها: یاسر شریفی معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی واحد استان قم جذب مدرس، معاونت آموزشی و کارآفرینی،


( ۲ )

نظر شما :