محاسبات ذهنی هدفمند با آموزش چرتکه در جهاددانشگاهی قم

تعداد بازدید:۱۹۰
آموزش محاسبات ریاضی به صورت ذهنی و با چرتکه یکی از کلاس‌هایی است که امروزه برای بسیاری از خانواده‌ها جذاب است و مرکز آموزش های تخصصی شماره یک جهاددانشگاهی واحد قم تصمیم گرفته تا با برگزاری این دوره بستری مناسب برای کودکان و نوجوانان فراهم کند و مهارت‌های ریاضی را با روشی دلنشین به آن‌ها بیاموزد.
محاسبات ذهنی هدفمند با آموزش چرتکه در جهاددانشگاهی قم

به گزارش معاونت آموزش و کارآفرینی جهاددانشگاهی واحد استان قم، دوره آموزش چرتکه با توجه به نیاز دانش آموزان به ارتقا سطح توجه و تمرکز و همچنین ارتقای سطح هوش و محاسبات ذهنی طبق استانداردهای آموزشی و ارائه گواهینامه معتبر برگزار می شود.

این دوره آموزشی در قالب 12 ساعت کلاس آموزشی و برای دو گروه سنی 7 الی 9 سال و 9 الی 13 سال طی روزهای شنبه و دوشنبه برگزار می‌ شود.

استفاده از چرتکه یکی از روش‌های قدیمی‌ در محاسبات ریاضی است که باعث می‌شود افراد بتوانند به صورت اصولی پایه‌های ریاضی را یاد بگیرند و به این علم علاقه مند شوند.

آموزش چرتکه اگر از همان سنین کودکی انجام شود، ذهن کودکان و نوجوانان را برای شرکت در آزمون‌های بزرگسالی مانند کنکور یا آزمون‌های استخدامی‌ آماده می‌کند. از سوی دیگر شیوه تفکر صحیح را به آن‌ها می‌آموزد و با تقویت همزمان دو نیمکره مغز، زمینه رشد بهتر استعداد‌های کودک را فراهم می‌کند.

با استفاده از اصول آموزشی چرتکه در کنار محاسبات ذهنی و با استفاده از تکنیک‌های پیشرفته مبتنی بر یادگیری برای کودکان، آنها به سرعت، توانائی یادگیری این روش و در نتیجه محاسبات ریاضی را به صورت حرفه‌ای، سریع و دقیق بر روی چرتکه و ذهن خود پیدا می کنند.

آموزش چرتکه توسط هر دو دست انجام شده که باعث می‌شود که پیام‌های دست چپ و راست به مغز منجر به توسعه همه جانبه و کل مغز شود.

علاقه مندان برای شرکت در این دوره و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به صورت حضوری از ساعت 8 الی 21 به آدرس بلوار محمد امین(ص) بین کوچه 18 و 20 و یا غیرحضوری با شماره تلفن مرکز 02537192 در ارتباط باشند و یا از طریق لینک ثبت نام B2n.ir/f84424 به صورت آنلاین ثبت نام کنند.

 

کلید واژه ها: چرتکه معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی واحد استان قم مرکز آموزش هنر


( ۱ )

نظر شما :