برگزاری دوره کاربردی تربیت نیروی پذیرش در آزمایشگاه تشخیص طبی

تعداد بازدید:۱۶۸
ثبت نام دوره کاربردی "تربیت نیروی پذیرش در آزمایشگاه تشخیص طبی" با هدف آشنایی و توانمند سازی فراگیران در پذیرش جواب دهی آزمایشات و کلیه امور مرتبط با پذیرش و آزمایشگاه تشخیص طبی آغاز شد.
برگزاری دوره کاربردی تربیت نیروی پذیرش در آزمایشگاه تشخیص طبی

 به گزارش معاونت آموزش و کارآفرینی جهاددانشگاهی واحد استان قم، دوره تربیت نیروی پذیرش در آزمایشگاه تشخیص طبی کوتاه مدت برای افراد علاقه مند به فعالیت در آزمایشگاه تشخیص طبی در نظر گرفته شده است.

این دوره به مدت 56 ساعت با ارائه گواهینامه معتبر و قابل ترجمه طی روزهای زوج ساعت ۹ صبح الی ۱۲ ظهر از 16 تیرماه در مرکز آموزش های تخصصی جهاددانشگاهی قم برگزار می شود.

کلیات آزمایشگاه تشخیص طبی، آشنایی با اصطلاحات آزمایشگاهی (ترمینولوژی زبان تخصصی و آشنایی با تست های آزمایشگاهی)، مهارت های دفتری پذیرش( مدارک و سوابق، بیمه ها و آیین نامه ها)، مروری به آزمایشات( انواع نمونه ها و شرایط قبل از آزمایش)، روانشناسی در حوزه پذیرش (مهارت های اخلاقی و ارتباطات مشتری)،آشنایی با نمونه گیری، نرم افزار آزمایشگاه (پارسی پل، تروند دانش، آزمون)، فرآیند جوابدهی،اصول تهیه و تنظیم گزارش های مالی، اصول مدیریت کیفیت و نسخه خوانی از مهمترین سر فصل های این دوره کاربردی به شمار می رود.

علاقه مندان برای شرکت در این دوره، و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به صورت حضوری از ساعت 8 الی 21 به آدرس بلوارامین بین کوچه 18 و 20 و یا غیرحضوری با شماره تلفن مرکز 02537192 در ارتباط باشند و یا از طریق لینک ثبت نام http:// B2n.ir/u53093 به صورت آنلاین ثبت نام کنند.

 


نظر شما :