برگزاری دومین کارگاه هوش مصنوعی با موضوع پرامپت در جهاددانشگاهی قم

تعداد بازدید:۱۷۳
دومین کارگاه هوش مصنوعی با موضوع مهندسی پرامپت نویسی روز پنجشنبه ۱۴ تیرماه با اقبال گسترده علاقمندان به این حوزه در مرکز فناوری اطلاعات جهاددانشگاهی واحد قم برگزار شد.
برگزاری دومین کارگاه هوش مصنوعی با موضوع پرامپت در جهاددانشگاهی قم

به گزارش معاونت آموزش و کارآفرینی جهاددانشگاهی واحد استان قم، مدیر دپارتمان هوش مصنوعی جهاددانشگاهی قم در حاشیه برگزاری این کارگاه گفت: این کارگاه جذاب به مدت 2 ساعت با حضور علاقمندان به حوزه هوش مصنوعی برگزار شد.

وحید غفاریان ادامه داد: مدرس این کارگاه در ابتدا در خصوص مفاهیم پایه هوش مصنوعی و اصطلاحات و کاربردهای هوش مصنوعی در حوزه های مختلف مطالبی را بیان کرد.

وی؛ نحوه پرامپت نویسی یا همان دستور نویسی در ابزارهای هوش مصنوعی و پرسش و پاسخ در این حوزه کاربردی توسط شرکت کنندگان این دوره را از دیگر مباحث مطرح شده در دومین کارگاه هوش مصنوعی عنوان کرد.

مدیرمرکز فناوری اطلاعات جهاددانشگاهی قم، همچنین گفت: پس از پایان این کارگاه افراد شرکت کننده در دوره "مقدماتی هوش مصنوعی" که به عنوان پایه دوره های هوش مصنوعی می باشد، ثبت نام کردند.

به گفته وی؛ در پایان این دوره که به مدت 32 ساعت برگزار خواهد شد، به فراگیران مدرک معتبر جهاددانشگاهی واحد قم ارائه می شود.

 

کلید واژه ها: هوش مصنوعی مرکز فناوری اطلاعات پرامپت نویسی


نظر شما :