برای اولین بار در استان قم:

برگزاری دوره آموزشی اصول عملکرد و تعمیر تجهیزات دندانپزشکی

۲۰ مرداد ۱۳۹۸ | ۰۰:۰۰ کد : ۲۸۹ دوره های جدید اخبار مرکز شماره دو
تعداد بازدید:۱۹۱۵
مدیر مرکز آموزش های علوم پزشکی جهاد دانشگاهی استان قم گفت: دوره آموزشی اصول عملکرد و تعمیر تجهیزات دندانپزشکی با همکاری دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی استان قم در مرکز علوم پزشکی جهاد دانشگاهی واحد استان قم برگزار شد.
برگزاری دوره آموزشی اصول عملکرد و تعمیر تجهیزات دندانپزشکی

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان قم مرضیه سادات موسوی بیان کرد: اصول عملکرد و تعمیر تجهیزات دندانپزشکی در مدت 40 ساعت آموزش شامل ۲۰ ساعت عملی و ۲۰ ساعت نظری در مرکز آموزش های تخصصی علوم پزشکی جهاد دانشگاهی به علاقه مندان آموزش داده می شود.

وی افزود: در این دوره آموزشی مطالبی نظیر اصول تعمیر یونیت،آمالگاماتور ،لایت کیور و .. آموزش داده می شود که ویژه‌ی گروه دانشجویان مهندسی پزشکی، برق و دندان‌پزشکان است.

موسوی ادامه داد: هدف از برگزاری دوره آموزشی اصول عملکرد و تعمیر تجهیزات دندان‌پزشکی علاوه بر آموزش‎های  مهارتی به دانشجویان رشته‌های مهندسی پزشکی و برق، ایجاد اشتغال زایی و افزایش تجربه ودانش کارعملی نیز هست، در این دوره دانشجویان به طور عملی اقدام به تعمیر دستگاه‌های دندان‎پزشکی می‎کنند.

مدیر مرکز آموزش های علوم پزشکی جهاد دانشگاهی با اشاره به لزوم آموزش مهارت های تخصصی به فارغ التحصیلان دانشگاهی گفت: فراگیران این دوره پس از قبولی در آزمون پایانی و دریافت گواهینامه جهاد دانشگاهی می توانند در شرکت های تجهیزات پزشکی و  دندانپزشکی، کلینیکها و مطب های دندانپزشکی و... مشغول به کار شوند.

موسوی ادامه داد: اولین دوره کلاس نیز از 19مرداد آغاز به کار کرده است و دوره دوم اوایل شهریورماه و دوره سوم نیز در پاییز برگزار خواهد شد، مدرس این دوره آموزشی نیز از اساتید گروه مهندسی پزشکی دانشگاه امیرکبیر است.

وی عنوان کرد: علاقه مندان به شرکت در دوره آموزشی اصول عملکرد و تعمیر تجهیزات دندانپزشکی می توانند برای ثبت نام و مشاوره با شماره 37748632 تماس بگیرند و یا به سایت معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی واحد استان قم به نشانی www.31654.ir مراجعه فرمایند.

 

کلید واژه ها: کارگروه مهارت های حرفه ای علوم پزشکی دوره های مرکز آموزش های تخصصی علوم پزشکی


( ۳ )

نظر شما :