صفحه مجازی مرکز فناوری اطلاعات راه‌اندازی شد

۳۱ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۰:۲۵ کد : ۳۲۷ اخبار دسته اول اخبار مرکز شماره سه
تعداد بازدید:۱۱۷۳
نویسنده خبر: علی شریعتی
مرکز فناوری اطلاعات جهاد دانشگاهی قم به منظور ارائه خدمات آموزشی و پروژه محور به مخاطبان این مرکز صفحه رسمی خود را در اینستاگرام راه‌اندازی کرد.
صفحه مجازی مرکز فناوری اطلاعات راه‌اندازی شد

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان قم، صفحه اینستاگرام مرکز فناوری اطلاعات این واحد، با هدف اطلاع‌رسانی دقیق و مناسب اخبار تخصصی حوزه فناوری اطلاعات و رویدادهای مرتبط با فعالیت این مرکز راه‌اندازی شد.

 مخاطبان مرکز فناوری اطلاعات جهاددانشگاهی  قم می‌ توانند برای دنبال کردن صفحه اینستاگرام این مرکز با جست‌وجوی عبارت jd_qom_it در اپلیکیشن اینستاگرام خود اقدام کنند.

حضور در شبکه ‌های اجتماعی فرصتی مناسب برای مراکز مختلف است تا از این فرصت برای برقراری ارتباط بیشتر با مخاطبان خود استفاده کنند و با معرفی محصولات و خدمات خود به بخشی از نیاز مخاطبان پاسخ دهند و مرکز فناوری اطلاعات جهاددانشگاهی قم پس از حضور فعال در اپلیکیشن های ارتباط جمعی در چند سال گذشته در اینستاگرام نیز حضور پررنگی خواهد داشت.

ارائه خدماتی همچون مشاوره آموزشی و خدماتی، اطلاع رسانی، پاسخگویی به مخاطبان، نظرسنجی، دریافت نظرات، انتقادات و پیشنهادات و همچنین ارائه آموزش های الکترونیکی به صورت آنلاین و آفلاین از برنامه های این مرکز در صفحه اینستاگرام خواهد بود.

 

 


تصویر زیر را در اینستاگرام اسکن کنید:

علی شریعتی

نویسنده خبر

مهندس فناوری اطلاعات - تجارت الکترونیک

مدیر روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان قم

برگزیده به عنوان روابط عمومی برتر در واحد های سازمانی جهاد دانشگاهی سراسر کشور در سال 1398

اطلاعات بیشتر

کلید واژه ها: فناوری اطلاعات مرکز فناوری اطلاعات


نظر شما :

زهرا ۲۵ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۸:۲۰
باسلام لطفا یه راه ساده تر بگذارید. ما چطور اینو باید اسکن کنیم؟ من بلد نیستم
پاسخ مدیر سایت ۱۹ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۷:۲۶

سلام

برای جستجوی یک صفحه در شبکه اجتماعی اینستاگرام باید وارد قسمت جستجو، کاوش یا اکسپلور بشید.

آدرس صفحه مورد نظرتون رو جستجو کنید تا از بین صفحاتی که اینستاگرام به شما پیشنهاد میده صفحه مورد نظر خودتون رو انتخاب کنید

با وجود این بارکد نیازی به تایپ آدرس صفحه و جستجو میان صفحات مشابه نیست.

گوشه بالا سمت چپ علامتی میبینید که شبیه به بارکد مخصوص اینستاگرام طراحی شده، اون علامت رو لمس کنید تا بتونید بارکد ها رو اسکن کنید و به صفحه معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی استان قم ملحق بشید.