دیدار رئیس و معاونین جهاد دانشگاهی و بانک تجارت استان قم

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۱۳:۱۶ کد : ۵۸ دیدار ها
تعداد بازدید:۵۱۹
رئیس جهاد دانشگاهی واحد استان قم به همراه معاون آموزشی روز پنجشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه با مدیرعامل امور شعب بانک تجارت دیدار و گفتگو کرد.
دیدار رئیس و معاونین جهاد دانشگاهی و بانک تجارت استان قم

دکتر محمد حیدری رئیس جهاد دانشگاهی واحد استان قم انتصاب آقای مرتضوی به سمت مدیر عامل امور شعب بانک تجارت را تبریک گفت و گزارشی از عملکرد جهاد دانشگاهی از ابتدای تشکیل تا کنون ارائه داد.

رئیس جهاد دانشگاهی واحد استان قم آمادگی این نهاد را برای همکاری با بانک تجارت اعلام کرد و تمایل این بانک برای همکاری را مایه مباهات دانست.

معاون آموزشی جهاد دانشگاهی واحد استان قم مهندس علی حسینی نیز در این جلسه ضمن ارائه گزارشی از فعالیتهای آموزشی جهاد دانشگاهی استان قم ابراز امیدواری کرد همکاری در دو حوزه آموزشی و فرهنگی گسترش یابد.

در ادامه این دیدار مهندس سید رسول مرتضوی مدیرعامل امور شعب بانک تجارت با تبریک ماه مبارک رمضان و سال جدید گفت: ظرفیتهایی در بخشهای مختلف جهاد دانشگاهی وجود دارد که در دستگاه های دیگر وجود ندارد.

وی با اشاره به خدمات متنوع بانک تجارت در حوزه بانکداری آمادگی این بانک را در جهت ارائه این خدمات اعلام اظهار امیدواری کرد در سال ۹۸ همکاریهای فی مابین گسترش یابد.

مرتضوی با اشاره به برگزاری دوره های آموزشی ضمن خدمت در این نهاد انقلابی خواستار برگزاری دوره های آموزشی بیشتر برای کارکنان این مجموعه شد.

 

کلید واژه ها: دیداربانک تجارت


نظر شما :