آمادگی آزمون آی اِلتس IELTS Preparation

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۰۰:۰۰ کد : ۱۰۰ دوره های جدید اخبار مرکز شماره چهار
تعداد بازدید:۴۳۹۶
IELTS یکی از آزمون های بین المللی زبان انگلیسی است که قبولی در آن شرط ورود به بسیاری از دانشگاه های معتبر جهان محسوب می شود. با توجه به وجود تقاضای گسترده جوانان کشور برای ورود به این گونه دانشگاه ها و استفاده از تجربیات علمی و فناوری آنها برای پیشبرد اهداف کشور، برگزاری دوره آمادگی آزمون آی اِلتس ضروری به نظر می رسد.
آمادگی آزمون آی اِلتس  IELTS Preparation

هدف دوره حاضر آشنا سازی فراگیران با سوالات آزمون آی اِلتس و ارائه راه کارهای لازم برای ارتقای مهارت های گفتاری، شنیداری، نوشتاری، و خواندن و درک مفاهیم، گسترش دایره واژگان و مرور ساختارهای دستوری زبان انگلیسی است.


شرایط پذیرش:
این دوره آموزشی برای بزرگسالان برگزار می شود. شرط لازم برای ورود به این دوره، شرکت در آزمون ورودی تعیین سطح و کسب حداقل نمره ۵/۱ برای آی اِلتس عمومی و نمره ۵ برای آی اِلتس آکادمیک بر اساس یک آزمون آیلتس میباشد.


ساختار آموزشی:
این دوره شامل یک ترم ۸۰ ساعته است و طی ۴۰ جلسه برگزار میشود.

آزمون آیاِلتس به دو شکل آکادمیک و عمومی برگزار میشود. مهارتهای شنیداری و گفتاری این دو آزمون به شکل مشترک و مهارتهای نوشتاری و خواندن و درک مطلب دارای تفاوت هایی است که لازم است در برگزاری دوره مورد توجه قرار گیرد

 

کلید واژه ها: مرکز آموزش زبان دوره های مرکز آموزش های تخصصی زبان های خارجی کارگروه دوره های آمادگی آزمون های ملی و بین المللی


( ۵ )

نظر شما :